ПІДОПІЧНИХ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЛІКАРНЯ ІВАНОПІЛЬ" ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2022 15:30

Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Турбота про громадян поважного віку – необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Вчора, 30 вересня, аматорські колективи Чуднівського міського будинку культури "Сузір'я" та "Чуднівські музики" привітали зі святом підопічних БО "Благодійний фонд "Лікарня Іванопіль", підготувавши мистецьку програму "З Україною в серці".

Загалом у закладі перебуває 34 особи, серед яких 15 - жителі з Чуднівської громади. В основному, це самотні пенсіонери, котрим за 80-90 років і які потребують постійного догляду.

Під час мистецького заходу старенькі підопічні слухали патріотичні та українські народні пісні.

Чуднівська громада та небайдужі громадяни надають посильну допомогу закладу.  Тож у цей день від старостинських округів громади для підопічних надійшли  солодкі подарунки, овочі та засоби гігієни.