У Чуднові відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті учасника бойових дій Василя Данилюка

Дата: 13.10.2022 09:21

8 жовтня на стадіоні «Тетерів» м. Чуднів відбувся третій щорічний турнір з міні-футболу пам’яті учасника бойових дій, командира спецпідрозділу Національної гвардії України Василя Данилюка.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 4 команди:  Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної Гвардії України, ФК «Леон» (м. Київ), ФК «Liv-Comfort» (м.Київ) та Головного управління Національної поліції Житомирської області.

Цього дня  вшанувати пам’ять Василя Данилюка прийшли його рідні, колеги, побратими по службі, представники міської ради.

За результатами турніру другий рік поспіль першість виборола команда Головного управління Національної поліції Житомирської області (м. Житомир).

Срібними призерами стали представники  Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної Гвардії України, а бронза - у збірної ФК «Liv-Comfort» (м. Київ).

Усі команди було нагороджено грамотами відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради, дипломами Чуднівської міської асоціації футболу, медалями та кубками.

За традицією команда-переможець отримала перехідний кубок турніру.