З Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Днем Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2022 11:43

З особливими словами вітання сьогодні звертаюся до вас, дорогі наші захисники і захисниці України!

Ви - надія українського народу, взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму. Завдяки мужності та героїзму весь світ побачив, що українці – народ, який гідно відстоює свою незалежність і право вільно жити на своїй землі.

Ви усі – найвідважніші та найзвитяжніші нащадки українського козацтва – були і є справжньою елітою нашої держави. Пишаємося кожним з вас і доземний уклін за те, що мужньо стоїте на захисті України. І нехай Покрова Пресвятої Богородиці завжди буде над вами.

Бажаю всім здоров’я міцного і дочекатися разом з нами остаточної Перемоги над російським окупантом.

А всіх мешканців нашої громади вітаю з великим релігійним святом – Покрови Пресвятої Богородиці. У сьогоденні, як ніколи, гуртуємось разом у молитвах до Матері Божої та просимо захисту над нами.

І всім, без виключення, бажаю козацької звитяги, добра і якнайшвидшої Перемоги.

Слава Україні! Слава нашим Героям!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                         Віталій ВОЙТКО