Допомога у період війни понад усе

Дата: 25.10.2022 08:25

Війна не сприймає байдужості. Особливо зараз, в час російської агресії.

Щодня до Чуднівської міської ради надходять численні запити щодо надання гуманітарної допомоги для людей деокупованих населених пунктів, потреб військових тощо.

Працівники Чуднівської міської ради намагаються регулярно підтримувати військові підрозділи, які станом на сьогоднішній день дислокуються на лінії фронту, а також відправляють гуманітарні вантажі для міст, які постраждали від ворожих обстрілів.

Воїнам відправили медикаменти, які з приходом холодів вкрай необхідні для наших хлопців на передовій, продукти харчування, автомобільні шини для транспортних засобів, які задіяні у військових діях та інші спецзасоби, яких потребували захисники.

Крім того, працівникиами міської ради було зібрано та передано біля 50 тис.грн. власних коштів для придбання автомобіля для військових. Кожен з них віддав частину коштів із заробітної плати на придбання даної автівки.

Зібравши свій дводенний заробіток, і  клубні працівники, бібліотекарі та тренери - викладачі ДЮСШ Чуднівської міської ради у розмірі 25 тис. грн. передали на придбання квадрокоптера для потреб ЗСУ.

Зауважимо, що у підтримці військових, які захищають нашу державу, максимально сприяє влада міської територіальної громади і вважає це безпосереднім обов’язком.