У Чуднові провели спортивну акцію «Рухаємося разом»

Дата: 28.10.2022 14:52

Вчора, 27 жовтня, з метою залучення учнівської молоді до здорового способу життя, відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради спільно з представниками молодіжної ради проведено спортивну акцію «Рухаємося разом».

У ході акції відбулись велозмагання та естафети.

Захід відбувався не лише як змагання, а перш за все мав на меті сприяти цікавому та корисному проведенню вільного часу дітей під час осінніх канікул.

Наприкінці учасники змагань були нагороджені грамотами віддулу культури, молоді та спорту і солодкими призами.

Дякуємо усім учасникам змагань та бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати усіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.