Співпраця бюро правової допомоги та районного сектору пробації

Дата: 28.10.2022 16:26

25 жовтня 2022 року начальником Житомирського районного сектору № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області Наталією Микульською було проведено робочу зустріч із завідвачом сектору «Чуднівське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Романом Фарботою.

Під час проведення зустрічі було підведено підсумки спільної роботи за 9 місяців 2022 року та обговорено план співпраці сектору пробації та бюро правової допомоги на IV квартал 2022 року, зокрема, у питаннях перенаправлення осіб, що потребують юридичної допомоги до бюро, роз'яснення громадянам порядку отримання правової допомоги, проведення правопросвітницьких заходів, зокрема, тих, що направлені на запобігання та протидію злочинності.

Позитивно відповідаючи на пропозицію щодо співпраці, керівник сектору пробації, вказала, що в межах своїх повноважень при проведенні роз’яснень доводитиме до відома інформацію про можливість скористатися послугами  бюро    правової   допомоги                                клієнтам    пробації.

Наталія МИКУЛЬСЬКА

Начальник Житомирського районного сектору № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області