У Чуднівській громаді попрощались із загиблим Героєм Богданом Рябком

Дата: 29.10.2022 19:04

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

У селі Княжин сьогодні, 29 жовтня, провели в останню дорогу 20-річного Богдана Юрійовича Рябка.

З жовтня 2020 року Богдан Рябко проходив військову строкову службу у військовій частині 3066 Національної Гвардії України, де вже через три місяці підписав контракт та продовжив служити у військовій частині на посаді стрілець 2-го відділення 3-го взводу 1-го батальойону до початку повномасштабного вторгнення російського агресора.

23 вересня 2022 року добровільно був відкомандирований на схід України у складі батальйону ім. Сергія Кульчицького Національної гвардії України.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, внаслідок мінометного обстрілу російським окупантом, отримавши поранення не сумісні з життям, загинув 24 жовтня 2022 року, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Висловлюємо співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Богдана назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять Богдану та всім, хто поклав життя за Україну!

Спочивай з миром, Герою!