Жителька с. Михайленки святкує своє 100-річчя

Дата: 29.10.2022 19:25

100 років- це  низка історичних подій, 100 років-це довгий і тернистий  життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років- це море сліз радості та горя, 100 років- це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – це ціла епоха, ім’я якої - Гуменюк Ольга Степанівна!

Сьогодні 29 жовтня 2022року у Чуднівській громаді неординарна подія: свій 100 – річний ювілей святкує жителька села Михайленки  Гуменюк Ольга Степанівна!

Пані Ольга сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.

Також Ольга Степанівна поділилась своїм секретом довголіття: щира молитва та  віра у Бога, любов до батьків і ближніх продовжує життя. Вона закликає творити добро, адже воно завжди  повертається сторицею!

Цього дня дорогу ювілярку прийшли привітати староста В.Коровинецького старостинського округу Наталія Щебликіна та працівники культури, які передали вітання від Чуднівського міського голови та побажали пані Ользі в другому сторіччі життя міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру та поваги і турботи від рідних.

Нехай Господь дарує  Вам, Ольго Степанівно, ще багато Многих і Благих літ!