Футболісти Чуднівської ДЮСШ взяли участь в обласному чемпіонаті з футболу «OPEN TALANT CUP»

Дата: 31.10.2022 11:28

16 та 23 жовтня у с. Глибочиця Житомирського району відбувся обласний футбольний турнір серед юнаків 2012 – 2013 р. н. «OPEN TALANT CUP», у якому змагались 12 команд області, зокрема і футбольна команда Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи.

У першому турі змагань команда Чуднівської ДЮСШ обіграла команду юнаків з м. Новоград-Волинського з рахунком 1:0. Гол у ворота суперника забив Ярослав Малишев. В нічию 1:1 зіграли з командами «МАЛ» м. Коростень. (гол за Назаром Іващенко) та «Полісся» м. Житомир (гол забив Матвій Сімашко).

В другому турі змагань, 23 жовтня, юні футболісти ДЮСШ  в нічию 0:0 зіграли з однолітками ДЮСШ м. Коростишів, У команди «Полісся-2» м. Житомир чуднівчани виграли з рахунком 0:1(гол забив Андрій Заброцький).     У зустрічі за 5-6 місце перемогу з рахунком 1:0  над командою «Фортуна» м. Андрушівка святкували чуднівські футболісти (гол за Назаром Іващенком).

Чуднівські футболісти Назар Іващенко та Андрій Заброцький отримали відзнаку «кращі гравці турніру» від організаторів змагань.