Майже 20 тонн гуманітарної допомоги від Чуднівської громади отримали жителі деокупованої Харківщини

Дата: 01.11.2022 16:32

Цими днями Чуднівською громадою було сформовано черговий гуманітарний вантаж,  який  було доставлено у звільнений від російської окупації населений пункт  Великий Бурлук у Харківській області.

У 20-ти тонний вантаж входили: продукти харчування (зокрема понад 2 тисячі буханці хліба), засоби гігієни, вода, свіжі овочі та фрукти, речі першої необхідності, теплий одяг тощо.

До збору допомоги активно долучились жителі громади, депутати, підприємці.

Зокрема, посильну допомогу у закупівлі та випічці хліба надали керівник ПАФ «Лан»  Олександр Кучерявий, керівник ПП «Грант» Юлія Маленька та керівництво ФГ «Хавест».

Долучилися до збору продовольчих і непродовольчих товарів депутати міської ради Ольга Вакуленчик, Павло Чумак, Микола Микитюк, Володимир Дячук, старости старостинських округів громади та начальник третього відділу Житомирського РТЦК та СП Олег Клок.

Комплектування багажу здійснювали працівники Чуднівської міської ради. Місцевий волонтер Андрій Данілов допоміг з організацією транспорту для доставки допомоги.

Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться. І закінчиться вона неодмінно нашою перемогою. У цей важкий і буремний час Україна та увесь світ є підтримкою армії й населення, яке постраждало від військових дій.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги для громадян, які постраждали від ракетних обстрілів росії.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Тільки разом – ми сила!

Фото без описуФото без опису