Привітання міського голови з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 09:35

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників соціальної сфери!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла.

Сьогодні на ваші плечі лягла непроста відповідальність про одиноких людей похилого віку, переселенців, яким потрібен захист. Кожен з них потребує особливої уваги, підтримки та розуміння.

Щиро дякую вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб жителі нашої громади мали гідне життя. За це вам шана і повага в народі.

Зичу вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра! Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Усім миру та добра!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                       Віталій ВОЙТКО