#ГОТУЙМОСЯ: МІНРЕГІОН РОЗПОЧАВ КОМУНІКАЦІЙНУ КАМПАНІЮ З ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 07.11.2022 11:15

Як зазначив Премʼєр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Головний ризик — це терористичні акти росії проти критичної інфраструктури. Тож маємо всі разом готуватися до можливої атаки у будь-якому куточку України. Антикризові плани будуть передбачати всі можливі сценарії.

Влада готується до надзвичайних ситуацій єдиною командою. Міська влада спільно з усіма компетентними службами також розробляє сценарії роботи за умови пошкодження або руйнування енергетичної інфраструктури. Але кожен громадянин має теж підготувати свою домівку як до зими, так і надзвичайних ситуацій.

Так, із метою підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!» та розробило інформаційно-графічні матеріали.

Важливо, щоб до розповсюдження інформаційних матеріалів долучилися органи місцевого самоврядування шляхом розміщення на всіх доступних ресурсах, зокрема із залученням комунальних підприємств у сфері ЖКГ, ОСББ, Центрів надання адміністративних послуг, транспортних підприємств та компаній, засобів масової інформації тощо.

Завантажити пакет інформаційно-графічних матеріалів можна за посиланням:

Тематичну ІНФОГРАФІКУ дивіться нижче.