Великокоровинецький краєзнавчий музей відсвяткував своє 35-річчя

Дата: 08.11.2022 15:35

Великокоровинецький краєзнавчий музей – унікальне місце, де зберігається місцева історія. Наразі він виконує культурну роль: всі охочі можуть побачити різні експозиції, а також тут часто проводять концерти, зустрічі та заходи з національно-патріотичного виховання молоді. У нашому музеї демонструють мистецькі скарби Чуднівщини.

6 листопада 2022 року Великокоровинецький краєзнавчий музей Чуднівської міської ради відсвяткував своє 35-річчя.

Приміщення для музею було побудоване 6 листопада 1987 року за кошти Великокоровинецького цукрокомбінату. Організатором і першим директором закладу був Вакуленчик Микола Митрофанович, який працював на громадських засадах з підготовки та оформлення матеріалів.

З 1 серпня 2008 року посаду директора займає Охман Зоя Володимирівна, яка приймає відвідувачів, проводить екскурсії, займається пошуком нових експонатів, постійно оновлює експозиції та є активною жителькою селища Великі Коровинці.

На даний час у музеї працює п’ять експозиційних кімнат різної тематики, в яких знаходиться понад 1400 предметів основного фонду.

Щороку у музеї проводиться біля 4 тисяч екскурсій, які відвідують не тільки жителі нашої громади, приїжджають туди з усіх куточків нашої країни і навіть з-за кордону.

У зв’язку з воєнним станом в Україні цьогоріч кількість відвідувань значно зменшилась, але наш В.Коровинецький музей продовжує свою роботу, адже саме він є місцем пам’яті не лише для старшого покоління, а також культурним осередком, який залучає до співпраці  та є привабливим для молодшого покоління.

Запрошуємо відвідати наш краєзнавчий музей!