Привітання Чуднівського міського голови з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного митсецтва

Дата: 09.11.2022 09:25

Шановні працівники культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомите зі скарбами людської цивілізації.

І у цей нелегкий для нашої країни час ведете свій культурний фронт, наближаючи перемогу, над російським ворогом.

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Всім, хто присвятив себе галузі культури бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

Слава Україні! Героям слава!