Дата: 10.11.2022 16:51

Чуднівська міська рада запрошує на роботу на посаду провідного  спеціаліста сектору містобудування та архітектури.

Обов’язки:

1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Чуднівської міської ради.

2. Надання будівельних паспортів забудови земельної ділянки.

3. Надання дозволів на розміщення рекламних засобів.

4. Приймає рішення про присвоєння або зміну адрес об’єктів будівництва та об’єктів нерухомого майна.

5. Надання паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

6. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, інших вихідних даних на проектування об’єктів архітектури у порядку, визначеному законодавством України.

7. Створення і ведення архіву містобудівної документації, матеріалів містобудівного кадастру та виконання інших обов’язків згідно чинного законодавства.

Вимоги:

1. Наявність повної вищої освіти відповідного професійного спрямування.

2. Вільне володіння державною мовою.

3. Досвід роботи – не обов’язковий.

Призначення на посаду відбувається за результатами співбесіди із претендентом.

Для участі у співбесіді необхідно подати резюме на електронну адресу kadrumrada@ukr.net  або особисто в сектор правової та кадрової роботи Чуднівської міської ради за адресою вул. Героїв Майдану, 104 до 10 грудня 2022 року.