Заборона на лов водних біоресурсів!

Дата: 11.11.2022 08:55

На виконання наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України у Житомирській області від 26.10.2022 року № 46-у «Про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2022 році»  встановлено заборону на будь-який вилов водних біоресурсів у межах зимувальних ям у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходиться у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області на період з 01 листопада 2022 року до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у 2023 році.