У день професійного свята працівників культури у Чуднівському міському будинку культури відбулись благодійні заходи

Дата: 11.11.2022 14:34

9 листопада своє професійне свято відзначили працівники культури та майстри народного мистецтва. І навіть під час війни ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія, музейна та бібліотечна справи живуть і працюють на Перемогу, тримають культурний фронт.

Цього дня у Чуднівському міському будинку культури відбулась благодійна ярмарка та патріотичний концерт «Творча осінь для сталевих сердець».

Попри повітряну тривогу під час заходу, творчі колективи та солісти Чуднівської громади змогли продемонструвати свої таланти та підняти патріотичний дух глядачів.

Для потреб збройних сил України було біля 5 тис.грн.

У цей день секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови з питань діяльності органів ради Ірина Кухар та начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Людмила Кучмій, вітаючи працівників культури Чуднівської громади з професійним святом, побажали їм творчого вогнику, оптимізму і натхнення, нових творчих ідей та можливостей у мирній незалежній Україні.

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників закладів культури територіальної громади відзначено грамотами Чуднівської міської ради та подяками відділу культури молоді та спорту.

Кожен народ існує доти, доки живе його культура! Наразі війна йде не лише за територіальну цілісність та за життя – війна йде за нашу самобутність. А тут нас не перемогти!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису