Молодь Чуднівської громади відвідала Молодіжний центр Житомирщини

Дата: 14.11.2022 15:24

Підтримка нашої активної та креативної молоді громади є пріоритетом молодіжної роботи відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради.

13 листопада начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Людмила Кучмій спільно з молоддю та представниками молодіжної ради Чуднівської громади відвідали Молодіжний центр #kreativ_space у місті Житомир.

Мали за мету не тільки розважити та переключити увагу нашої молоді від сумних новин під час війни, але й поспілкуватися з представниками «молодіжки» великого міста.

Під час візиту для них провели екскурсію молодіжним центром.

В рамках зустрічі її учасники та учасниці ближче познайомились між собою та взяли участь у тренінгу щодо ролі молоді у житті громади, який провела директора центру Вікторія Безсмертна. Також обговорили актуальні питання і потреби молоді.

Не обійшлося цього дня і без повітряної тривоги, під час якої відвідали бомбосховище.

Чудовий день та цікаво проведений час.

Поїздку вдалось реалізувати завдячуючи фінансовій підтримці мецената, обласного депутата Ігоря Ходака.