Здобутки наших учнів у грі «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 17.11.2022 15:35

В  рамках  Всеукраїнської  дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри  «Сокіл»(«Джура») у  жовтні  2022  року  відбувся  обласний    он лайн  конкурс «Відун» із  знання  історії  українського  козацтва та  історії  України.

Учасниками  обласного  етапу  стали  рої  старшої  вікової  групи  закладів  освіти  Чуднівської  громади: « Гайдамаки» з В.Коровинецького  ліцею ,

«Чуднівська  варта» з КЗ «Чуднівський  ліцей»  та  «Чорні  вовки» з  Чуднівського  ліцею №2 .

Рої « Чуднівська  варта» (керівник Бабушко Петро  Семенович )  та  «Чорні  вовки»  (керівник  Колотова-Данилко Ірина  Вікторівна) стали  призерами  та  нагороджені  грамотами  Комунального  закладу  позашкільної  освіти «Обласний  Центр  дитячо-юнацької  творчості»  Житомирської  обласної  ради.

Вітаємо  переможців  та  призерів  конкурсу «Відун» з високими  результатами! Дякуємо  навчальним  закладам  та керівникам  роїв  за  якісну  підготовку команд  до  змагань. Бажаємо  перемог  у  подальших  конкурсах.