З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2022 10:54

Шановна громадо!

Щороку 5 грудня увесь світ та Україна відзначають Міжнародний день волонтера –людей з великим серцем, людей, життя яких є за суттю подвигом. Починаючи 3 2014 року, волонтерський рух у нашій країні набув неймовірної масовості. Саме під час Революції Гідності безліч волонтерів, жертвуючи своїм часом. грішми, часто здоров'ям та життям, почали возити до Києва та інших міст різноманітні вантажі на допомогу протестувальникам проти укоріненого на той час проросійського режиму.

Після початку військових дій росії цей рух став ще активнішим. І сьогодні волонтери в короткі строки знаходять для допомоги бійцям все, що тільки треба, тим самим наближаючи нашу Перемогу.

Тож, дорогі волонтери, вітаю вас усіх з вашим Днем, бажаю кожному міцного здоров'я й добробуту, витримки й стійкості духу. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших і повертається до вас людською вдячністю.

З вірою у нашу спільну Перемогу добра над злом -

міський голова Віталій ВОЙТКО