Наші учні серед кращих в області у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка

Дата: 08.12.2022 08:45

Щорічно у листопаді проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, 19 листопада 2022року на базі закладів загальної середньої освіти відбувся ІІ  (міський) етап конкурсу, у якому взяли участь 19 учнів. Серед учасників  конкурсу  найкращий результат показала учениця 11 класу КЗ «Чуднівський ліцей» Решетар Анна Валеріївна .

26 листопада 2022року у дистанційному форматі був проведений ІІІ (обласний) етап конкурсу на базі КЗ « Чуднівський ліцей».

На цьому етапі Решетар Анна посіла ІІ місце (вчитель: Ящук Галина Михайлівна).

Ми вітаємо Анну з почесною перемогою в ІІІ (обласному ) етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Висловлюємо щиру подяку вчителю Галині Михайлівні Ящук за якісну підготовку учениці до конкурсу та дирекції КЗ «Чуднівський ліцей» за забезпечення  організаційно-методичного  супроводу підготовки  і проведення ІІІ етапу конкурсу.

Бажаємо усім подальших творчих успіхів, натхнення, міцного здоров’я, миру, здійснення мрій і бажань.