Талановита чуднівчанка Катерина Тимофєєва здобула перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «TALENTS OF PLANET 2022»

Дата: 15.12.2022 20:35

Міжнародний фестиваль  відбувся у онлайн-форматі 3 грудня 2022 року. Це був  двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «TALENTS OF PLANET», що проходив за підтримки культурного центру міста Братислава та фестивального центру «OREA FEST, 2022» (Братислава, Словаччина - Україна)

Катерина Тимофєєва, яка є керівником дитячого вокального гуртка Чуднівського міського будинку культури Чуднівської міської ради  отримала Диплом Лауреата I ступеня в номінації «genre vocal».

Катерині   вдалося проявити себе на всі 100 у цьому конкурсі, і це не дивно, адже пісня «Чорнобривці», яку вона обрала для виконання, не може залишити без уваги жодного поціновувача української музики.

Вітаємо Катерину Тимофєєву з прекрасною і блискучою перемогою. Від душі бажаємо ще не раз взяти участь у подібних заходах і з кожним разом дивувати всіх глядачів і справедливе журі своїми дивовижними талантами, здібностями і можливостями.