Вітання працівників енергетичної галузі з професійним святом

Дата: 22.12.2022 16:24

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика!

І в мирний час важко переоцінити значення вашої роботи для повноцінного забезпечення потреб громади. А зараз, коли ворог навмисно і підступно руйнує енергетичну інфраструктуру України, і поготів.

Сьогодні, в умовах воєнного часу, від вашої злагодженої праці, як ніколи, залежить не тільки безперебійне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях, а й у прямому сенсі – життя людей.

Тож безмежне спасибі вам усім за відповідальність, професіоналізм, за самопожертву, а найперше за те, що попри всі зусилля ворога наша енергосистема продовжує працювати.

Бажаю вам витримки, мужності та миру. Нехай добро і злагода панують у ваших домівках. Нехай любов до своєї країни, людська повага та вдячність надихають вас на нові звершення у вашій відповідальній і благородній справі!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                               Віталій ВОЙТКО