Ноутбук кожному вчителю

Дата: 30.12.2022 11:12

За підтримки Міністерства освіти і науки України вісім закладів освіти громади для 70 педагогів отримали нові ноутбуки в рамках ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”. Це значно полегшить роботу педагогів при організації освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання і повністю покриває потребу закладів загальної середньої освіти щодо забезпечення педагогів комп’ютерною технікою.

Забезпечення закладів загальної середньої освіти ноутбуками здійснювалося з обов’язковим досягненням співвідношення один персональний комп’ютер (працюючий, не задіяний в управлінсько-господарській діяльності закладу) на одного педагогічного працівника (за основним місцем роботи).

Загалом у рамках ініціативи “Ноутбук кожному вчителю” всі 13 закладів загальної середньої освіти громади отримали 181 ноутбук.