До відома громадян

Дата: 04.01.2023 19:33

Центр  надання адміністративних послуг  Чуднівської міської ради  повідомляє про те, що з 1 січня 2023 року змінився  розмір адміністративного збору за декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання.

Відповідно до статті 6 Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні №1871 від 05.11.2021 року справляється адміністративний збір у розмірі:

1. 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого строку

2. 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого строку;

3. 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання.

На 1 січня 2023 року прожитковий  мінімум  для працездатних осіб становить  2684 грн.

Отже, адміністративний збір складає 40 гривень 26 копійок,  а  з  порушенням строку 67 гривень 10 копійок.