Підведено підсумки проведення обласного онлайн-конкурсу «Впоряд» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 04.01.2023 19:35

Переможцем  обласного  онлайн-конкурсу «Впоряд» (старша  вікова  група)в рамках  Всеукраїнської  дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри   «Сокіл»(«Джура»), присвяченого  Дню  Збройних  сил  України, визнано  рій «Чуднівська  варта» КЗ «Чуднівський  ліцей»(керівник  Петро  Семенович  Бабушко). Рій «Чуднівська  варта»  нагороджено  дипломом Департаменту  освіти  і  науки Житомирської  військової  адміністрації  за  зайняте  ІІ  місце  серед  закладів  загальної  середньої  освіти.

Призером  обласного конкурсу   визнано  рій  «Чорні  вовки»  Чуднівського  ліцею №2 (керівник   Валерій  Віталійович Тарасюк). Команда  нагороджена  грамотою  КЗПО «Обласний  Центр  дитячої  та  юнацької  творчості»  Житомирської  обласної  ради.

Вітаємо  переможців  конкурсу з  високим  досягненнями. Бажаємо  подальших  успіхів  і   здобутків. Висловлюємо  подяку  дирекції  КЗ «Чуднівський  ліцей» та Чуднівського ліцею №2, керівникам  роїв  за  якісну  підготовку учасників  до змагань.