6 СІЧНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ЧУДНІВЩИНИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 06.01.2023 13:05

6 січня відзначається 79-та річниця визволення Чуднівщини від нацистських загарбників.

У ході Житомирсько-Бердичівської наступальної операції 6 січня 1944 року було визволено Чуднів. У її проведенні брали участь 10 армій, які входили до складу 1-го Українського фронту. Вслід за визволенням Чуднова впродовж січня відбулося ще 11 наступальних операцій, в результаті яких було звільнено більшість населених пунктів  Чуднівщини від нацистських загарбників.

Сьогодні у Чуднівській громаді покладаються квіти до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Ми пам’ятаємо і пишаємося героїзмом усіх тих, хто на полі бою і втилу важкою працею та ціною власного життя наближав велику перемогу. Наш обов’язок – зберегти пам’ять про їх подвиг, передати нащадкам шану до героїзму наших дідів та прадідів.