У Чуднівському міському будинку відбулось новорічно-казкове дійство для дітей пільгових категорій Чуднівської громади

Дата: 12.01.2023 11:38

У Новорічні та Різдвяні свята усі діти чекають на подарунки та потребують уваги дорослих, особливо діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, тому вже стало доброю традицією – кожного року з нагоди новорічно-різдвяних свят проводити в новорічне свято для дітей пільгових категорій.

Новорічне казкове дійство дарували аматори Чуднівського міського будинку культури.

Під час вистави «Новорічна казка» маленькі гості приймали вітання від Святого Миколая та казкових героїв. Яскравою і незабутньою була і сама новорічна вистава, яка подарувала глядачам багато позитивних вражень та радісних емоцій. У казковій атмосфері учасники заходу захоплено спостерігали за розгортанням подій у виставі, брали участь у конкурсах та отримували чудові призи.

Усі бажаючі мали змогу оглянути виставку новорічних виробів Чуднівського будинку школяра та сфотографуватися біля новорічної фотозони.

Після святкової вистави 120 дітей отримали солодкі подарунки, придбані за кошти міського бюджету.

Нехай кожен Новий рік приносить всім тільки радість, позитивні враження і ні краплинки суму!