День пам’яті загиблого воїна ООС Ігоря Хімічука

Дата: 16.01.2023 16:25

16 січня 2023 року минає 3 роки з моменту загибелі чуднівчанина українського Героя, військовослужбовця, водія відділення забезпечення Чуднівського РВК Житомирської області, допущеного до виконання службових обов’язків в                72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців, старшого солдата Ігоря Хімічука, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.

Ігор Хімічук загинув 16 січня 2020 року, у день пам’яті захисників Донецького аеропорту, внаслідок снайперського обстрілу противника поблизу села Новозванівка Попаснянського району на Луганщині.

У цей  день вшануймо пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання

Ігор Хімічук назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Вічна слава герою-земляку!

Вічна пам’ять та вічна слава. Ми пам’ятаємо…