Гурт «Максимус» В.Коровинецького селищного будинку культури здобув ІІІ місце в обласному фестивалі колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка - 2023»
Дата: 27.01.2023 16:12
Кількість переглядів: 818
У грудні 2022 року проходив ІІІ обласний конкурс-фестиваль колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка - 2023», у якому взяли участь 50 учасників з усієї Житомирської області.
З композицією «Добрий вечір тобі» у власному оранжуванні Чуднівську громаду представляв гурт «Максимус» В.Коровинецького селищного будинку культури (керівник Юрій Бурковський).
Участь у конкурсі-фестивалі також взяли Овруцька, Коростишівська, Попільнянська, Олевська та Коростенська громади.
За результатами III обласного конкурсу-фестивалю колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка-2023» у номінації «аматори» колектив «Максимус» здобув почесне ІІІ-тє місце.
Вітаємо наших талановитих аматорів Великокоровинецького селищного будинку культури та бажаємо їм подальших творчих успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04344952/36c785caa672255f83619a503e40411f.jpg)
« повернутися