ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКОМУ ОБГОВОРЕННІ ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ

Дата: 01.10.2021 16:55

Чуднівська міська рада інформує, що згідно статті  32 Закону України "Про повну загальну середню освіту", реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

Рішенням міської ради від 28.09.2021 року №1162, з метою приведення мережі закладів загальної середньої освіти у відповідність до соціально-економічних потреб населення громади, затверджено План формування ефективної мережі закладів освіти Чуднівської міської ради на 2022-2024 роки, яким передбачається проведення оптимізації  мережі закладів освіти громади.

Запрошуємо вас взяти участь у громадському обговоренні  проєктів рішень:

• Про зміну типу Чуднівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області.

• Про зміну типу Вакуленчуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області.

• Про припинення юридичної особи Дідковецької гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

• Про припинення юридичної особи Красносільської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

• Про припинення юридичної особи Малокоровинецької початкової школи Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

• Про припинення юридичної особи Рачківської початкової школи Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

• Про припинення юридичної особи Стовпівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

• Про припинення діяльності Бабушківської філії КЗ “Чуднівський ліцей” Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом ліквідації.

- Про припинення юридичних осіб Будичанської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області та Будичанського закладу дошкільної освіти Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичної особи Карвинівського закладу дошкільної освіти Чуднівської міської ради Житомирської області шляхом приєднання до Карвинівської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичних осіб П’ятківської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області та П’ятківського закладу дошкільної освіти Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичних осіб Тютюнниківської гімназії Чуднівської міської ради Житомирської області та Тютюнниківського закладу дошкільної освіти Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичної особи Дубищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичних осіб Красногірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області та Красногірського закладу дошкільної освіти Чуднівської міської ради Житомирської області.

- Про припинення юридичної особи Турчинівської загальноосвітньої школи І ступеня Чуднівської міської ради Житомирської області.

В умовах карантину  органам  місцевого самоврядування доручено організувати виконання та контроль за своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів, у тому числі й в частині недопущення порушення правил щодо карантину людей, дотримання заборон щодо проведення масових заходів.

Зважаючи на вищевикладене, просимо долучитись з 01 жовтня 2021 року по  30 вересня 2022 року до обговорення у формі надання письмових зауважень і пропозицій на адресу відділу освіти міської ради: вул. Соборна, 1а, м. Чуднів, електронну пошту: chudniv_m.osvita_@ukr.net.

Інформаційні матеріали (аналіз даних в сфері освіти та проєкти рішень сесії міської ради щодо оптимізації мережі закладів освіти додаються).

ttps://rada.info/upload/users_files/04344952/add5281058c5d02c51b23c6ac07017c4.docx