Високі здобутки наших учнів

Дата: 03.02.2023 11:49

З  січня   2023  року   Житомирським   обласним інститутом  післядипломної  педагогічної освіти  розпочато  проведення  ІІІ (обласного ) етапу  Всеукраїнських  олімпіад  з  навчальних  предметів. Учні  закладів  освіти  Чуднівської  громади  взяли  участь  в  олімпіадах  з  астрономії  та  історії .

З  астрономії   нагороджено  учнів 11 класу  КЗ «Чуднівський  ліцей»:дипломом ІІ ступеня  -  Ільмінського  Михайла  та   ІІІ ступеня -  Решетар  Анну. Підготувала  дітей  до  олімпіади  вчитель  фізики  та  астрономії  Макушина  Галина  Вячеславівна.

З історії  дипломами   ІІ ступеня  нагороджено  ученицю  8 класу  КЗ «Чуднівський  ліцей»  Менчинську  Віру  та  учня  11  класу  Ільмінського  Михайла. Знання  з  історії  їм  передали  вчителі  Сірик  Галина  Миколаївна  та  Столітня  Ірина  Борисівна.

Вітаємо  наших  вихованців  із  досягненням  високих  результатів. Дякуємо  педагогічним  працівникам  за  якісну  підготовку  учнів  до  олімпіад з  даних  предметів.

Бажаємо  подальших  успіхів  і  нових перемог.