Увага шукаємо професійного, креативного і сумлінного дизайнера серед жителів Чуднівської міської територіальної громади для створення брендбуку громади

Дата: 07.02.2023 16:42

Бренд громади може посилити репутацію бізнесів, які є на її території. Особливо це актуально для мікро- та малого бізнесу, який має обмежені ресурси для власного просування.

Бренд громади – це не лише герб чи логотип.

Бренд – це те, що люди думають і говорять про громаду, про життя та бізнес-клімат на її території.

Бренд – це «картинки» та відчуття, які з’являються в уяві людей, коли вони чують назву громади.

Бренд – це про цінності, про позиціонування, про «це ми робимо, а це – ні». Часто бренд громади пов’язаний із її спеціалізацією.

Ми шукаємо  ДИЗАЙНЕРА  - який допоможе Нам створити айдентику для розвитку усіпішного майбутнього нашої Чуднівської міської територіальної громади. Тому якщо Ти дизайнер чи дизайнерка і бажаєш долучитись до нашого проекту на громадських засадах, або якщо у тебе є креативні талановиті друзі, яким це цікаво ДОЛУЧАЙСЯ!

Пропозиції з контактною інформацією просимо надсилати за формою: https://forms.gle/6kt5SWzAgKUABmsc7