З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Чуднові відбулось покладання квітів

Дата: 20.02.2023 15:44

20 лютого 2023 року ми відзначаємо дев’яту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що у найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

«Небесною Сотнею» називають загиблих учасників Революції Гідності.

Внаслідок цих подій загинуло понад 100 людей, більше тисячі отримали поранення, кілька десятків людей пропали безвісти. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи. Саме тому, Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світової війни.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Сьогодні, 20 лютого, у  День Героїв Небесної Сотні відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України», у якому взяли участь секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Галина Вербельчук, працівники культури, представники Чуднівського відділення поліції, громадськість.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною державою та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини.

Будьмо гідні своїх Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток!