Підсумки результатів опитування щодо створення бренду Чуднівської громади

Дата: 21.02.2023 14:30

Нещодавно на офіційному веб-сайті Чуднівської громади проводилось опитування наших мешканців щодо створення бренду громади (логотипу та гасла), де було запропоновано логотипом громади встановити червоне яблуко з зеленим листочком та вінок з колосся пшениці.

За результатами опитувань, мешканці громади не підтримали варіант червоного яблука з зеленим листочком на фоні вінка з колосся пшениці.

Надійшла лише одна пропозиція власного варіанту від мешканців - це яблуко, вінок колосся (ячменю) солоду.

На питання, що найбільше об’єднує мешканців громади всі варіанти підтримано, а саме:  історія і традиції, територія, культура та дозвілля.

Щодо питання асоціації громади та кольорів - перевагу отримали зелений, жовтий, синій та білий кольори.

Жителі громади найбільше пишаються - краєвидами, історією, спиртзаводом та талановитими героями і земляками.

Із запропонованих варіантів гасел для нашої громади найбільшу кількість голосів отримало - «Нам важливий кожен». Проте, ми отримали зауваження щодо некоректного написання, тому вислів має місце на доопрацювання.

На думку жителів, головним символом Чуднівської громади є - річка Тетерів, скелі, мальовнича природа та спиртзавод, і саме ці місця мешканці вважають за потрібне показувати приїжджим гостям.

Варто зазначити і про те, що громадяни також згадали про маєток Терещенків, Костел, Церкву та краєзнавчий музей у Великих Коровинцях.

Дякуємо усім, хто долучився до даного опитування. Всі пропозиції та зауваження будуть опрацьовані на засіданні робочої групи з розробки бренд-буку Чуднівської міської територіальної громади.