24 лютого - річниця загибелі Воїна-Героя Миколи Ратушняка

Дата: 24.02.2023 09:17

Сьогодні, 24 лютого, минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, уродженця селища Великі Коровинці Миколи Ратушняка, який служив за контрактом у 39-й бригаді тактичної авіації (39 БрТА) смт. Озерне.

Механік-водій Микола Олегович Ратушняк загинув 24 лютого 2022 року, у перший день нападу російських загарбників під час заправки літака від ракетного удару ворога.

Мешканці громади вкотре висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Микола Ратушняк назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!