Легкоатлети Чуднівської ДЮСШ вибороли низку нагород на чемпіонаті України з метань

Дата: 04.03.2023 12:14

23-26 лютого у м.Камянець-Подільський відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків. Команда Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери-викладачі Віктор Валентинович Вєдєрніков та Ігор Олегович Шоустюк) представницьким складом теж взяла участь у цих змаганнях.

У результаті запеклої боротьби чемпіоном змагань з метання диску серед юніорів стала  чуднівчанка Дар'я Козачок.

Серед хлопчиків молодшої вікової групи з метання диску Юрій Яковенко виборов срібну нагороду.

Бронзовою призекою  з метання диску серед дівчат молодшого віку стала Галина Перепелиця.

Четверте місце з метання диску серед юніорів у Олександра Лівковича.

Вибороли шосте місце та проявили волю до перемоги вихованці ДЮСШ Ніна Мельник серед дівчат молодшого віку, Михайло Зотько серед хлопчиків молодшого віку, Юлія Воробйова серед юніорів.

Гарний подарунок отримала Чуднівська команда від головного тренера національної збірної з легкої атлетики Максима Васильовича Островського, а саме диск для метання (вартістю 7 000 грн.).

Змагання Всеукраїнського рівня показали, яка  гарна підготовленість у спортсменів, над якими помилками треба працювати, щоб підвищити свою майстерність та прославляти свій рідний край.

Тож побажаємо нашим юним спортсменам подальших здобутків та перемог.