Шевченківський тиждень 2023 у Чуднівській міській бібліотеці

Дата: 10.03.2023 16:08

Впродовж тижня, який передував пам’ятним датам від дня народження і дня смерті Тараса Григоровича Шевченка (9.03.1814 – 10.03.1861), у Чуднівській міській бібліотеці проходили тематичні Шевченківські зустрічі та читання, а також працювали книжкові виставки.

Так відеоматеріал про життя та основні віхи життя Великого Кобзаря створила бібліотекар В.Коровинецької селищної бібліотеки (youtu.be/gkBTw1BHoOY), книжкова виставка "Геній правди" та читання творів поета пройшли у Дубищанському бібліотечному пункті (бібліотекар Надія Савчук), книжкові виклади були влаштовані для користувачів у Стовпові – «Читаймо Тараса, учімося у нього!» (бібліотекар Світлана Ананченко), у Тютюнниках «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!» (бібліотекар Світлана Якімова), на абонементах для дорослих Чуднівської МБ - "Між пензлем і словом" (бібліотекар Оксана Перепелиця), та на абонементі для дітей "І знов читаємо Кобзаря" (бібліотекар Людмила Процюк).

Поезія Тараса Шевченка продовжує жити і надихати до перемоги нові покоління українців.