Чуднівщина віддала останню шану загиблому Герою Івану Люху

Дата: 11.03.2023 21:08

Сьогодні, 11 березня, Чуднівська громада попрощалася зі ще одним своїм земляком, вірним сином України Іваном Люхом 1990 р.н. з с. Пилипівка.

З липня 2022 року Іван Люх був мобілізований до лав ЗСУ.

5 березня 2023 року вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, під час участі в бойових діях поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, старший солдат військової частини А-3715  Іван Олександрович Люх  отримав поранення несумісні з життям.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Івана, любив і шанував.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій.

Вічна і світла пам’ять Герою!