14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2023 09:45

Глибока шана кожному, хто за власним бажанням став на захист України! Ваша справа благородна! Ваша справа важлива! Добровільний захист рідної землі - це і є запорука нашої Перемоги!

У такий важливий час для нашої держави, коли росія розпочала повномасштабну війну, весь Український народ став добровольцем. Кожен зайняв свою нішу: у лавах Збройних Сил України, у добровольчому батальйоні, а хто - в тилу.

Наші захисники не тільки мужньо, жертовно тримають оборону, а й докладають надзусилля, відвойовуючи кожен клаптик української землі.

Пишаємося нашими захисниками! Молимося за вас! Дай Боже, сили, мужності пройти всі випробування на шляху до Перемоги та повернутися якнайшвидше додому!

Слава Україні!

Слава добровольцям!

Слава Героям!

З повагою,