До Дня українського добровольця у Великокоровинецькому краєзнавчому музеї відбувся патріотичний захід

Дата: 17.03.2023 15:51

14 березня в нашій державі відзначається День українського добровольця. Ця дата була затверджена з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

З цієї нагоди у Великокоровинецькому краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Добровольці – воїни світла».

На захід завітали учнівська молодь, громадськість.

Директор музею Зоя Охман ознайомила присутніх із історією появи добровольчих батальйонів, роллю добровольців в історії сучасної України, а також розповіла про добровольців Чуднівщини.

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Ми дякуємо нашим добровольцям за героїзм і мужність, за справжній приклад відданості Батьківщині та рідній землі.