У Житомирському РС № 10 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області триває профілактична робота з попередження правопорушень

Дата: 21.03.2023 14:17

21 березня 2023 року начальником районного сектору № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області Наталією Микульською було проведено профілактичну бесіду із засудженими, які перебувають у конфлікті із законом.

Важливим напрямком роботи пробації є попередження вчиненню кримінальних правопорушень, профілактика шкідливих звичок та інших негативних явищ серед засуджених, які звільнені від відбування покарання з випробуванням.

Так, з метою становлення на шлях виправлення та усвідомлення скоєного для осіб, які перебувають на обліку сектору було проведено просвітницько -профілактичну  бесіду.

Під час бесіди засуджені дізналися про методи застереження виникнення  шкідливих звичок та їх наслідків, важливість здорового способу життя та профілактика щодо запобігання вчиненню повторного кримінального правопорушення.

Також керівник сектору пробації, довела до відома інформацію про можливість скористатися послугами  бюро правової допомоги клієнтам пробації.

Наталія МИКУЛЬСЬКА

Начальник Житомирського районного сектору №10