У Чуднівському міському будинку культури відбувся благодійний концерт гурту «Максимус»

Дата: 28.03.2023 16:41

У суботу, 25 березня 2023 року, у приміщенні Чуднівського міського будинку культури відбувся благодійний концерт гурту «Максимус» Великокоровинецького селищного будинку культури (директор закладу, керівник гурту Юрій Бурковський, художній керівник, аранжувальник Володимир Шиманський, звукорежисер Олексій Яремчук).

Під час заходу глядачі слухали виконання авторських пісень гурту та патріотичні пісенні твори у виконанні солістів Таїси Малишевої, Валерія Брюханова, Юрія Бурковського, Олександра Боброва.

Вражали музичні композиції на саксофоні та трубі від учасників гурту.

В залі панувала тепла, дружня атмосфера.

Такі заходи  в теперішній час піднімають патріотичний дух. Це те, що нас скріплює, зміцнює та може згуртувати.

Кошти зібрані в ході благодійного концерту будуть передані на потреби Збройних Сил України, які наразі відстоюють право українців на свободу та незалежність!