Житель села Дідківці відсвяткував свій 101-ший день народження

Дата: 30.03.2023 14:54

28 березня 2023 року свій 101-ший день народження відзначив житель села Дідківці Олексій Дмитрович Кузьмук. Правду кажуть в народі, життя прожити - не поле перейти . Не простий шлях пройшов і Олексій Дмитрович.

Адже в 1942  році  молодим юнаком, був висланий до Німеччини, після чого працював у Норвегії на примусових роботах до закінчення Другої світової війни (1941-1945 років). Повернувшись, одружився.

З 1946 року по 1977 рік працював в місцевому господарстві ім. Димитрова, в рільничій бригаді.

З дружиною Ольгою Семенівною виховали та виростили семеро дітей, передали  їм  любов до  праці, навчили поважати старших.

Наразі Олексій Дмитрович  радіє  14-тьом онукам, 21-му правнуку та 1-й праправнучці.

Родина Кузьмука Олексія Дмитровича  користується  повагою серед  односельчан  та є прикладом для наступних поколінь.

Цього дня довгожителя прийшли привітати представники Чуднівської міської ради, сусіди, які побажали пану Олексію в другому сторіччі життя міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру та поваги і турботи від рідних.

Нехай Господь дарує  Вам, Олексію Дмитровичу, ще багато Многих і Благих літ!