1 квітня - річниця загибелі воїна-Героя Юрія Сторчака

Дата: 01.04.2023 20:52

1 квітня минає рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, уродженця села Михайленки Юрія Сторчака.

Солдат Сторчак Юрій Володимирович став на захист України у складі військової частини А-2573 3-тьої танкової бригади у селищі Ярмолинці Хмельницької області.

Обірвалося життя воїна 1 квітня 2022 року, в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роздольне Донецької області, внаслідок отримання  поранень несумісних з життям.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Юрія Володимировича Сторчака нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Цього дня до могили загиблого героя покладаються квіти.

Вклоняємося герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця.

Герої не вмирають! Вічна пам‘ять та слава Герою!