На палія сухої рослинності у Чуднівській громаді складено адмінпротокол

Дата: 03.04.2023 11:07

Рятувальники та поліцейські продовжують вживати заходів щодо виявлення та притягнення до відповідальності паліїв сухої рослинності та сміття.

Так, 24 березня 2023 року до чергової частини національної поліції відділення N5 ГУ НП України у Житомирський області надійшло повідомлення від мешканців про випалювання сухої рослинності у селі Дідківці місцевим житилем.

До місця виклику відразу виїхали патрульні поліції спільно з представником ЖРУ ГУ ДСНС України, встановили особу та склали на палія адмінпротокол про правопорушення за статтею 77-1 КУпАП (самовільне випалювання сухої рослинності) на суму 3060 грн.

Надзвичайники вкотре закликають не спалювати суху рослинність, адже це шкодить навколишньому середовищу, гинуть тварини, а не контрольований вогонь знищує  приватне майно громадян!

Якщо ви помітили паліїв телефонуйте за номером 101 або 102.