Нові досягнення борців Чуднівської ДЮСШ

Дата: 04.04.2023 11:19

1 квітня 2023 року у м. Звягель відбувся відкритий турнір з греко-римської боротьби серед молодших юнаків «PUKAS MEMORIAL».  Цей турнір приурочений пам’яті засновників греко-римської боротьби на Звягельщині Георгія та Віктора Пукасів, які все своє життя  присвятили спортивній боротьбі.  Вони виховали цілу плеяду  чемпіонів та призерів  України, Європи та світу.

На турнір прибуло близько 200 учасників з Житомирщини та були запрошені команди з Рівненської області.  Змагалися юнаки у 4 вікових групах: 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012 та молодших років народження.

У цих змаганнях взяли участь 20 юних борців Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи, які проявили високу технічну підготовленість, твердість характеру та волю до перемоги (тренери-викладачі Юрій Артемчук та Михайло Тарасюк).

В результаті запеклих сутичок чемпіонами змагань у своїх вагових категоріях стали Максим Приходченко, Богдан Богайчук та Назар Катюжинський. Призерами стали Артем Равшанов,  Ярослав Кучмій та Артем Красноголовець. Підвищили свої бійцівські якості та показали гарну боротьбу Роман Петрик, Максим Павелко, Назар Боровик, Артем Кратківський та інші.

За волю до перемоги організаційний комітет змагань відзначив чуднівчанина Артема Равшанова цінним призом.

Юні спортсмени Чуднівської ДЮСШ дякують Збройним Силам України за можливість  в нормальних умовах тренуватись та виступати на змаганнях прославляючи свій рідний край.

СЛАВА УКРАЇНІ!