У ЧУДНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЬ ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ СЕРГІЄМ КАНАЛОШЕМ

Дата: 04.04.2023 14:43

Сьогодні, 4 квітня, у Великих Коровинцях відбулось прощання із загиблим у російсько-українській війні, військовослужбовцем, Сергієм Каналошем, 1999 р.н., який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.

Солдат Сергій Іванович Каналош став на захист України у складі військової частини А3018.

Обірвалося життя воїна 28 березня 2023 року, в ході виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Озернівка Бахмутського району Донецької області, внаслідок отримання  поранень несумісних з життям.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України.

Вклоняємося Герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця. В жалобі у цей день схиляємо голови всі ми, молимося за душу загиблого.

Нехай сьогодні пам’ять про Сергія Каналоша та всіх, хто віддав своє життя захищаючи нашу Україну згуртує нас живих, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої власної держави на нашій власній землі.

Герої не вмирають! Вони вічно будуть жити серед нас.

Слава Україні! Героям Слава!