Привітання міського голови з Великоднем християн західного обряду

Дата: 09.04.2023 12:28

Зі щирим серцем вітаю християн, хто святкує Великдень за Григоріанським календарем, з Днем Світлого Христового Воскресіння !

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                      Віталій ВОЙТКО