У Чуднові провели відкритий кубок з міні-футболу приурочений пам’яті воїнів-героїв України

Дата: 10.04.2023 16:55

У неділю, 9 квітня, у Чуднові на штучному майданчику КЗ «Чуднівський ліцей» відбувся відкритий кубок з міні-футболу приурочений пам’яті воїнів-героїв України та на підтримку Збройних Сил України.

Організаторами турніру є відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та Чуднівська міська асоціація футболу.

Його учасниками були 4 команди військовослужбовців з Чуднова, Звягеля, Вакуленчука та Бердичева.

Півфінальні та фінальні етапи змагань, як і очікувалося, пройшли напружено та в безкомпромісній боротьбі. Перемогу у турнірі здобула команда в/ч м. Звягель, обігравши у фінальному матчі команду в/ч Чуднова. Третьою стала команда в/ч Бердичева, перемігши ФК в/ч Вакуленчука.

Кожну команду-учасницю змагань нагороджено кубками, грамотами, а гравців - медалями.

Під час турніру було зібрано благодійні внески на загальну суму 2400 гривеньУсі зібрані кошти буде направлено на потреби Збройних Сил України. Бо саме завдяки нашій армії ми є вільними людьми і маємо свою державу!

Наближаємо перемогу разом!